Našou letnou destináciou boli Wisconsin (WI) a horný polostrov Michiganu (upper peninsula, U.P.). Príjemná klíma v strede leta, nekonečné husté lesy striedajúce sa s jazerami a kde-tu roztrúsenými mestečkami a bez debaty najkrajšie jazero medzi "veľkými jazerami" - jazero Superior - na nás urobili mimoriadny dojem. Netušili sme aké prírodné krásy sa nachádzajú toť neďaleko od nás a veríme, že aj tieto obrázky prispejú k vašej motivácii navštíviť nás v Michigane ;) ...

Galéria obsahuje dve hlavné  časti, ktoré sú opísané nižšie. Pre tých, ktorí chcú iba rýchlo vidieť pár fotiek, sme v pravej časti urobili nekomentovaný výber toho naj. 

Tí, ktorí by radi videli viac obrázkov a prečítali si zopár faktov, majú možnosť pozrieť si štruktúrovanejšie galérie: 

1. Camp alebo "tábor" pre chlapcov pri Plum Lake, WI, kde  sme navštívili Tiborovu kolegyňu Donnu s manželom Craigom. V tejto galérii sú zachytené naše aktivity, niektoré z nich vcelku adrenalínové: vodné lyžovanie, plavba na malej plachetnici, kajakovanie, kŕmenie rakov :). Galéria má tri podgalérie a obsahuje spolu 26 fotografií.

2. Druhá časť je z okolia najväčšieho a najkrajšieho veľkého jazera - Superior, a je ďalej štruktúrovaná podľa miest, ktoré sme navštívili a riek, okolo ktorých sme turistikovali: Porcupine Mountains a Pictured Rocks National Lakeshore. Obsahuje spolu 58 fotografií.

Presné miesta, ktoré sme navštívili si samozrejme môžete sami preskúmať cez GoogleEarth. K popiskom sme pridali aj obrázky, takže si môžete pozrieť nielen ako tieto miesta vyzerajú zo vzduchu, ale i zo zeme.

 

www.Marcinek.sk |