Náš domček

English Version HOME PAGE (Marcinek.sk)

Vizualizácia (Flash)
Niekoľko fotografií z vizualizácie - 3D pohľad na obe podlažia. Vizualizácia bola vytvorená na základe 2006 verzie projektu a oproti konečnej verzii (2007) sú tam isté zmeny. Rozmery a rozloženie miestností sa však veľmi nezmenili.


Ak máte na svojom počítači nainštalovaný softvér GoogleEarth (verzia 4 a vyššie), môžete si pozrieť 3D vizualizáciu nášho domčeka priamo na mieste, kde bude stáť.

Kliknete na patričný súbor zo zoznamu, ktorý nasleduje a nechajte ho otvoriť v Google Earth. Súbor vyberte podľa nastavenia Elevation Exaggeration, ak ste ho už náhodou menili. (EE je zväčšenie výškových profilov a nastavuje sa v Tools>Options>View)

V GoogleEarth ste zatiaľ "Elevation Exaggeration" nenastavovali , alebo ste ho nastavili na 1 : nas_domcek.kmz
Elevation Exaggeration ste nastavili na 1.5: nas_domcek_exg15.kmz
Elevation Exaggeration ste nastavili na 2: nas_domcek_exg2.kmz

Google Earth vás zavedie priamo na miesto činu. Domček si môžete obletieť zo všetkých strán, pozrieť jeho umiestnenie na pozemku, orientáciu pozemku voči svetovým stranám a ceste, ... a poslat nám prípadné pripomienky :).

P.S. Ak domček na pozemku nevidíte, uistite sa, či máte zašktrnuté políčko "Terrain" a klikli ste na patričný súbor podľa nastavenia Elevation Exaggeration. Nastavenie Elevation Exaggeration skontrolujte aj v pripade, že sa model zobrazuje niekoľko desiatok až sto metrov nad úrovňou terénu.


HOME PAGE (Marcinek.sk)